Wyciskarka kuvings

Wyciskarki Kuvings to pewność, że sok, który pijemy jest w 100% ekologiczny i zawiera cały szereg witamin i minerałów, znajdujących się w owocach. Używając takiej klasy urządzeń do produkcji soku mamy pewność, że to, co pijemy jest zdrowe i pożywne.

W produkcji wyciskarek zostały zastosowane materiały nie zawierające szkodliwych związków, takich jak na przykład bisphenol A. Są niezwykle trwałe i stabilne, a przy tym wykonane z dbałością o nowoczesny design. Nie zabierają dużo miejsca, zatem mogą gościć na stałe nawet w małej kuchni. Urządzenie działa bardzo efektywnie, tak, żeby produkować jak najmniej odpadów. Duże otwory podajnika umożliwiają wkładanie do wyciskarki sporych kawałków owoców – nie tracimy więc czasu na krojenie ich na mniejsze elementy. Urządzenie łatwo utrzymać w czystości dzięki łatwo dostępnym elementom.

Oprócz najwyższych technologii zadbano też o bezpieczeństwo najmłodszych. Wyciskarka jest zaprojektowana tak, by dziecko nie włożyło rączek do środka podczas pracy urządzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *